Bieliace pásiky z USA

bieliace pásiky z USA

Bieliace pásiky Cougar® sú vyrobené v USA a spĺňajú preto tie najvyššie štandardy kvality a účinku. Americký trh je známy tým, že produkuje naozaj fungujúce produkty na domáce bielenie zubov. Jedným z takýchto prípravkov sú aj naše bieliace pásiky Cougar®. Zuby vám skutočne krásne vybielia. Nejde teda len o nejaké prázdne sľuby či marketing, ale je to realita založená na kvalite produktu a značky. Presvedčili sa o tom už tisíce našich spokojných zákazníkov, medzi ktorých sa môžete zaradiť aj vy.

Američania sú národom, pre ktorý je biely úsmev typický a aj preto často pri problematike bielenia zubov o tzv. „americkom úsmeve“. Bieliace pásiky Cougar® boli vyvinuté v špičkových laboratóriách v USA spolupracujúcich s naším anglickým výrobcom značky Cougar. Ide o overené americké výskumné pracoviská, ktorých vedeckí pracovníci naozaj vedia ako sa dajú zuby bieliť a aké látky v akom pomere a substancii by mal prípravok na domáce bielenie zubov obsahovať, aby mohlo dôjsť k želanému efekt bielenia.

Nejde teda o nejaký lacný čínsky produkt, alebo produkt výrobcu, ktorý by svoje výrobné procesy vykonával v čínskej či tajvanskej fabrike a vyvinul tak neúčinný nízkonákladový produkt, ktorý by potom predával za vysokú cenu a mal tak veľké zdroje peňazí, ktoré by mohol sypať do otravných reklám na facebooku či instagrame. O takýchto produktov ste už určite počuli a práve ste si uvedomili, že možno aj vás takéto reklamy prenasledujú na sociálnych sieťach. Kupujte radšej overenú kvalitu vyrábanú v USA či priamo v EÚ. Naše pásiky sú špičkovým produktom na domáce bielenie zubov, ktorý si môžete dovoliť aj vy.

 

Kvalitné bieliace pásiky z USA

 

Je naozaj zbytočné neustále si dookola kupovať lacné produkty na bielenie zubov, za ktoré síce veľa nezaplatíte, ale bieliaci efekt od nich očakávať nemôžete. Takto sa to nabaľuje a keď si tie vyhodené peniaze zrátate, vyjde vám, že ste si mohli kúpiť radšej jeden síce trochu drahší, ale kvalitný a účinný produkt a mali by ste na dlhší čas pokoj. Nehovoriac a veľkej spokojnosti a radosti z bielych zubov, ktorá by bola vašou odmenou. Bieliace pásiky Cougar® nie sú nijako extra drahé. Takúto sumu si môže za produkt dovoliť skoro každý. Ich prednosťou je však vysoká americká kvalita a garantovaný bieliaci účinok. Nemali by ste teda dlho váhať a mali by ste si bieliace pásiky určite zaobstarať. Biely úsmev je symbolom krásy, zdravia, ale aj úspechu. Biele zuby dokážu pritiahnuť pohľady opačného pohlavia. Stačí sa usmiať a plusové body máte okamžite nahraté. Neváhajte a objednávajte aj vy.